Για υποβολή παραπόνου, παρακαλούμε όπως επικοινωνείτε με το Γραφείο Εξυπηρέτησης Δημοτών στο τηλ. 22470470 ή καταχωρήστε το στη σελίδα Υποβολής Παραπόνου/Εισήγησης όπου θα ενημερωθεί αυτόματα, το Γραφείο Εξυπηρέτησης Δημοτών.

ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΤΗΛ.
Ανδρέας Παπαχαραλάμπους Δήμαρχος 22470301
ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΤΗΛ.
Γιώργος Χριστοδούλου Δημοτικός Γραμματέας 22470303
ΤΟΜΕΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
Νίκος Κυριακίδης Λειτουργός Πληροφορικής  Α’ 22470382
Ιωάννης Αναστασίου Βοηθός Λειτουργός Πληροφορικής 22470383
Θεοδώρα Θεοδότου Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470381
ΤΟΜΕΑΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ
Άννα Παντοπίου Λειτουργός Ασφάλειας 22470313
ΤΟΜΕΑΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤΩΝ
Σύλβια Κωνσταντίνου Γραμματειακός Λειτουργός / Υπεύθυνη Γραφείου Εξυπηρέτησης Δημοτών 22470470
Τηλεφωνικό Κέντρο
Ευγενία Σκουφαρίδου Τηλεφωνήτρια 22470470
Κατερίνα Χριστοφή Τηλεφωνήτρια 22470470
Συνεργείο Άμεσης Επέμβασης (Stand–By)
Δευτέρα – Παρασκευή: 06:30 – 21:00 99643044
Σάββατο – Κυριακή:  08:00 – 21:00
ΤΟΜΕΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
Μαρία Τσαγγάρη Λειτουργός Δημοτικής Υπηρεσίας 22470590
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΡΟΧΟΝΟΜΙΑΣ
Μιχάλης Αυγουστή Αρχιλοχίας Τροχονομίας 22470370
Πανίκος Βασιλείου Τροχονόμος 22470373
Νεκταρία Στυλιανού Τροχονόμος 22470371
Χριστάκης Χριστοφή Τροχονόμος 22470373
Πέτρος Χριστοδούλου Τροχονόμος 22470373
Σταύρος Σταυρινού Τροχονόμος 22470373
Πέτρος Σίμου Τροχονόμος 22470373
Αλέξανδρος Παπαλυσάνδρου Τροχονόμος 22470373
ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΤΗΛ.
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ
Αθηνά Χριστοδουλίδου Λειτουργός Δημοτικής Υπηρεσίας Α’ 22470325
ΤΟΜΕΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ
Άντρη Αριστείδου Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470344
Έμιλυ Δημητρίου Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470316
ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
Μαρία Παρασκευά Πρώτος Γραμματειακός Λειτουργός 22470301
Σύλβια Κωνσταντίνου Γραμματειακός Λειτουργός 22470303
Ειρήνη Παπαδοπούλου Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470418
ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΑΡΧΕΙΟ
Μαρία Προκοπίου Γραμματειακός Λειτουργός 22470320
Αντώνης Τταντής Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470323
Ανδρέας Νεοκλέους Γραμματειακός Λειτουργός 22470322
Ζσχαρίας Καλλής Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470317
Έλενα Ιακώβου Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470408
Χριστιάνα Δημητρίου Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470327
Μαρία Ευστρατιάδη Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470318
Ιωάννα Τριλλίδου Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470377
ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΤΗΛ.
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
Μαρία Χαραλαμπίδου Δημοτική Ταμίας 22470305
ΤΟΜΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ
ΤΟΜΕΑΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ & ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ
Ελένη Μιχαήλ Λογιστής 22470312
Αλεξία Όμπασιη Λογιστικός Λειτουργός 1ης Τάξης 22470310
Κυριάκος Ιωάννου Λογιστικός Λειτουργός 22470309
Μαρία Κακουρίδου Λογιστικός Λειτουργός 22470314
Έμιλη Νικολάου Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470321
Αννίτα Κωνσταντίνου Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470306
ΤΟΜΕΑΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΩΝ & ΕΣΟΔΩΝ
Γιώργος Γεωργίου Γραμματειακός Λειτουργός 22470386
Ανδρέας Επισκοπίδης Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470384
Ανδρέας Κλόκκαρης Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470388
Χρύσω Σουρουλλά Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470397
Γιώργος Αργυρίδης 22470401
ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ
Ελένη Κουντούρη Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470308
ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ
Αυγουστής Φοινικαρίδης Επιστάτης 22423847
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΟ
Πέτρος Αβρααμίδης Φροντιστής 96466624
ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΤΗΛ.
ΤΕΧΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
Αθανάσιος Κολυβάς Δημοτικός Μηχανικός 22470332
ΤΟΜΕΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ & ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΕΡΓΩΝ
Νεόφυτος Χριστοδουλίδης Ανώτερος Λειτουργός Τεχνικής Υπηρεσίας / Προϊστάμενος Τομέα 22470333
Γιώργος Μούγης Τεχνικός Μηχανικός 22470335
Κυριακή Ιακώβου Τεχνικός Μηχανικός 22470334
Μαρίνος Πλουτάρχου Τεχνικός (Πολ.Μηχ/Αρχιτεκτονικής) 22470465
Σοφία Σπύρου Τεχνικός Μηχανικός 22470355
Χριστίνα Ανδρέου Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470349
Κυριάκος Παναγιώτου Επιστάτης 97771524
ΤΟΜΕΑΣ ΑΔΕΙΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ & ΔΙΑΙΡΕΣΗΣ ΓΗΣ
Χριστάκης Πολυκάρπου Τεχνικός Μηχανικός 1ης Τάξης 22470358
Χριστίνα Ζένιου Τεχνικός Μηχανικός 1ης Τάξης 22470365
Μαρία Χαραλάμπους Τεχνικός Μηχανικός 1ης Τάξης 22470368
Άννα Φιλοκύπρου Τεχνικός Μηχανικός 1ης Τάξης 22470331
Κυριάκος Καπελλίδης Τεχνικός Μηχανικός 22470364
Ευρυδίκη Πέτρου Τεχνικός Μηχανικός 22470367
Ολβία Κωσιαντή Τεχνικός Μηχανικός 22470330
Έλενα Κοσιάρη Τεχνικός Μηχανικός 22470361
Άριστος Αριστοδήμου Τεχνικός Μηχανικός 22470510
Αλέξης Νικολάου Τεχνικός Μηχανικός 22470389
Αδάμος Αδάμου Τεχνικός Μηχανικός 22470369
Ήρα Τσέλεπου Τεχνικός Μηχανικός 22470369
Βασιλεία Κοκότση Τεχνικός Μηχανικός 22470479
Ρόδω Δημοσθένους Τεχνικός (Πολ.Μηχ/Αρχιτεκτονικής) 22470356
Αχιλλέας Λέφας Τεχνικός (Πολ.Μηχ/Αρχιτεκτονικής) 22470363
Μαρία Κυπριανού Τεχνικός (Πολ.Μηχ/Αρχιτεκτονικής) 22470366
Μαρία Πέτρου Τεχνικός (Πολ.Μηχ/Αρχιτεκτονικής) 22470359
Σάββας Σάββα Τεχνικός (Πολ.Μηχ/Αρχιτεκτονικής) 22470412
ΑΡΧΕΙΟ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ
Χρύσω Ξενοφώντος Γραμματειακός Λειτουργός 22470339
Μόνικα Αριστείδου Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470337
Σωτηρούλα Χατζηνικολάου Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470338
Μαρία Λεμονάρη Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470328
Παναγιώτα Πελασέλα Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470376
ΤΟΜΕΑΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΩΝ & ΟΔΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ
Ευάγγελος Κληρίδης Λειτουργός Τεχνικής Υπηρεσίας 22470393
Ιωάννης Λαμπιρίτης Τεχνικός (Ηλεκτρολογίας / Μηχανολογίας) 22470340
ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΤΗΛ.
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ & ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
Γιώργος Τσιάκκας Προϊστάμενος Τμήματος Καθαριότητας & Δημόσιας Υγείας / Ανώτερος Υγειονομικός Λειτουργός 22470350
ΤΟΜΕΑΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
Χρυστάλλα Χαμπή Υγειονομικός Λειτουργός 22470352
Μαρία Ξιναρή Υγειονομικός Λειτουργός 22470480
Γιώργος Κουτής Υγειονομικός Λειτουργός 22470354
Ανδρέας Σάμερ Ακκάουι Υγειονομικός Λειτουργός 22470329
Λευκή Γαβριήλ Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470307
Χαράλαμπος Αλεξάνδρου Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470378
ΤΟΜΕΑΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
Στέλιος Ψυλλούρας Επιστάτης 99569682
Παύλος Παπαπαύλου Επιστάτης 99569722
Χριστάκης Καραολής Επιστάτης 22318106
Ομάδας Πρόληψης & Περιβαλλοντικής Πληροφόρησης
Φοίβος Σπυρίδης Δευτέρα – Παρασκευή 97778460
Τομέας Α: Βλέπε χάρτη 07:00 – 14:00
Αντώνης Πολυβίου Δευτέρα – Παρασκευή 99637085
Τομέας Β: Βλέπε χάρτη 07:00 – 14:00
Δώρος Χρίστου Δευτέρα – Παρασκευή 99637091
Τομέας Γ: Βλέπε χάρτη 07:00 – 14:00
Ανδρέας Πάλλας Δευτέρα – Παρασκευή 99380700
Τομέας Δ: Βλέπε χάρτη 07:00 – 14:00
Άγγελος Σώζου Δευτέρα – Παρασκευή 99206758
Τομέας Ε: Βλέπε χάρτη 07:00 – 14:00
ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΤΗΛ.
ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
ΤΟΜΕΑΣ ΚΗΠΩΝ & ΠΡΑΣΙΝΟΥ
Ελένη Ανδρέου Λειτουργός Κήπων & Πρασίνου / Αν. Προϊσταμένη Τμήματος 22470346
Μαρία Γεωργίου Τεχνικός Γεωπονίας 22470348
Γεωργία Γεωργίου Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470347
ΤΟΜΕΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΤΗΛ.
ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
Ειρήνη Βιολάρη Λειτουργός Δημοτικής Υπηρεσίας Α’ 22470450
ΤΟΜΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΩΝ & ΤΕΧΝΗΣ
Ειρήνη Παναγή Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός 22470341
Δημοτική Βιβλιοθήκη Στροβόλου
Μιχάλης Κτωρή Βιβλιοθηκονόμος 22470534
Παύλος Παπάδος Εργάτης 22864643
Βασίλης Ανδρέου Εργάτης
Δημοτικό Θέατρο Στροβόλου
Χάρης Χαραλάμπους Τεχνικός 22470450
ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ & ΝΕΟΛΑΙΑΣ
Χάρης Θεοχαρίδης Βοηθός Λειτουργός Αθλητικών Προγραμμάτων / Β’ Φροντιστής Γηπέδων 22470326
Νίκος Καρύδης Εργάτης 22318358
Δώρος Αχιλλέως Εργάτης 22318358
Σάκης Μωυσέως Εργάτης 22318358
Παναγιώτης Παπαθεοχάρους Εργάτης 22318358